Recenzje ślub Wpis

Jak wybrać prezent idealny

13 października 2016

Otrzymując zaproszenie na przyjęcie od razu zaczynam się zastanawiać nad dwiema sprawami. Pierwsza typowo babska: w co się ubrać? Druga już mniej banalna, a ważniejsza: jaki prezent kupić?

Niestety ostatnio w kwestii prezentów większość z nas idzie na łatwiznę. Na śluby dajemy koperty z kasą, na mniejsze okazje butelki dobrego alkoholu lub modne ostatnio vouchery na „przeżycia”. Przyznaję się przed Wami, że sama robię dokładnie to samo. Wychodzę z założenia, że taka forma prezentu jest najbezpieczniejsza, zawsze się sprawdzi, a prezent nie okaże się kolejnym kurzołapem i nie wyląduje w piwnicy lub na portalach aukcyjnych. Ale co z tego, skoro po takich prezentach nie zostaje materialnie nic oprócz wspomnień?

A może jednak warto trochę bardziej przemyśleć kwestię podarunku i kupić coś związanego z samym obdarowywanym? Zastanówmy się najpierw kim jest, jakie ma pasje, jak blisko jesteśmy z nim związani. Słowem kluczem związanym z upominkiem idealnym niech będzie „personalizacja”. Któż z nas nie ucieszy się z prezentu zrobionego tylko dla nas, związanego z naszym hobby czy pracą?

Pomyślicie zapewne: „A to drogie, kiczowate, długo trzeba czekać i na pewno będzie źle wykonane”. Nic bardziej mylnego.

SONY DSC

W ostatnich dniach miałam okazję przetestować sklep ePrezenty, który specjalizuje się właśnie w sprzedaży personalizowanych prezentów. Zatopiłam się w morzu różnorodnych produktów od kartek z życzeniami ze zdjęciem, przez grawerowane naszyjniki, kieliszki, aż po wspaniałe komplety szachów. Ceny? Od 10 zł za pamiątkowe drobnostki np. zawieszki do ponad 800 zł za komplet pościeli z merynosa. Przekrój cenowy  i  produktowy jest niesamowity! Jestem pewna, że każdy z Was znajdzie tam coś i dla siebie i dla swoich najbliższych na każdą okazję. W sklepie znajdują się gifty typowo ozdobne oraz te użytkowe. Personalizowane gadżety mogą być zarówno pełnowartościowym, głównym prezentem jak i pamiątkowym dodatkiem do koperty z gotówką i życzeniami.

SONY DSC

Ja tym razem uznałam, że byłam bardzo grzeczna i należy mi się upominek od samej siebie i to zupełnie bez okazji. Wybrałam coś, czego do tej pory mi brakowało i co sprawdzi się każdego dnia. Komplet noży marki Gerlach w drewnianych bloku, skromnie sugerujący, że co jak co, ale gotować to ja umiem. Wytłoczenie jest wykonane dokładnie – wygląda jakby było tam od zawsze. I będzie na zawsze, gdyż sklep oferuje dożywotnią gwarancję na grawery. Paczka była u mnie w dwa dni! Także jak widać nawet spóźnialscy, myślący o prezentach na ostatnią chwilę spokojnie wyrobią się z zakupem przed przyjęciem.

SONY DSC

SONY DSC

Także Kochani, od teraz przed wyborem prezentu myślimy o potrzebach obdarowywanego, a następnie odwiedzamy ePrezenty.pl i wybieramy upominek skrojony na miarę!

4 komentarze

 • Reply Moda i takie tam 13 października 2016 at 20:36

  BArdzo lubię personalizowane prezenty!

 • Reply Katsuumi 14 października 2016 at 11:32

  Ja uwielbiam widziec, ze ktos jest zadowolony z prezentu, ze mu sie przyda i tak dalej 😉 masz racje – myslmy o potrzebach 🙂 pozdrawiam i zapraszam 😉

 • Reply ladyagat 14 października 2016 at 12:41

  Bardzo orygianalny pomysł <3

  http://www.ladyagat.com

 • Reply Patriszja 15 października 2016 at 12:49

  Jak dla mni spoko i jestem w szoku że sa takie super;)

 • Leave a Reply