Stylizacje

Sukienka i golf – lata 90 w pełni!

16 marca 2017

Postanowiłam zaszaleć i trochę poflirtować z najnowszymi trendami. Ogłosić powrót do lat 90. Ale wiecie co? To nie jestem ja. Szczególnie w takiej kolorystyce. Sukienka i golf podobają mi się, to fakt, ale raczej na kimś (może powinnam jeszcze dodać „szczupłym”). Ja w takim wydaniu wyglądam nadzwyczaj niepoprawnie. Ale zgodnie z zasadą, że nawet najgorszy w skutkach modowy eksperyment jest lepszy od bezpiecznej nudy, cieszę się, że poszalałam.

Fotki jeszcze z Białowieży, bo to przecież idealny zestaw na latanie po puszczy. A był wtedy ten jedyny ciepły, tegoroczny dzień. A ja w kozakach i welurze… No cóż. Na głowie znów kapelusz, bo nie ogarniam jeszcze sposobów na ładne układanie moich nowych włosów. Co więcej – nie ogarniam również „nowego” kształtu mojej twarzy, a co za tym idzie najlepszego makijażu. Ileż to człowiek w życiu się musi nauczyć. No i nie mogę też ukryć za włosami fałdek na plecach i drugiego podbródka. Same katastrofy.

Wracając do meritum, czyli zestawu. Czarne tło do welurowej sukienki w kolorze bliżej nieokreślonej żółci, oprócz golfu stanowią również rajstopy i kozaki ze sklepu merg.pl.

cocktail-dresses

Na koniec bonusik.

Foto zestawu w całej okazałości. To jest z płaszczem, okularami i szalikiem. W sumie było tak ciepło, że tego dnia mogłam spokojnie zrezygnować z okrycia wierzchniego, ale jak wiadomo taka pogoda jest najbardziej zdradziecka. Dlatego moja ukochana pepitka vintage musiała być.

kozaki merg.pl 80 zł

sukienka fabprom 20 zł

golf reserved 15 zł

torebka parfois factory outlet 30 zł

kapelusz h&m 10 zł

kolczyki nn 5 zł

5 komentarzy

 • Reply Patrycja Story 16 marca 2017 at 14:35

  fajowy to jest kapelusz!<3

 • Reply Marionetka Mody 16 marca 2017 at 14:36

  Dzięki! Też go bardzo lubię 🙂

 • Reply Katsuumi 17 marca 2017 at 17:51

  A płaszczyk gdzie kupiony? 🙂

 • Reply Nippi 18 marca 2017 at 11:15

  Płaszczyk mnie zachwycił jest cudowny <3

 • Leave a Reply