Stylizacje

Najpiękniejsza w całej wsi

31 sierpnia 2017

Na wsi spędzam bardzo dużo czasu, szczególnie w weekendy. Nic więc dziwnego, że powstaje tam większość moich sesji na bloga. Ładne plenery, święty spokój, brak gapiów, swoboda i wolny czas. Lubię te chwile.

Wiejska moda nie kojarzy się jednak z niczym ładnym i wyszukanym. „Wsiowe” znaczy tandetne, wykonane z beznadziejnych materiałów, pełne cekinów i innych świecidełek. Z drugiej strony prawdziwa polska wieś to raczej dresem i crocksami stoi. Szare ubrania robocze, pomięte, podziurawione, „po domu”. Wszyscy to znamy.

I w tym wszystkim na wsi jestem ja. Wymalowana paniczka z długimi paznokciami, w pięknych, wzorzystych maksi sukienkach z Zaful. No najpiękniejsza w całej wsi! I co z tego, że wieś składa się z piętnastu domów. Co z tego, że zaraz zrzuci koturny i będzie się ganiać i tarzać z psem w trawie. Co z tego, że zaraz wpadnie w błoto, przejdzie obok wielkiej kupy gnoju i przedrze się przez trawę sięgającą po pas. Tak po prostu, w ramach spaceru.

Tak, tak, skopaliśmy te zdjęcia. Zobaczcie na jakiej wysokości mam odcięcie w sukience, a na jakiej pasek. Brawa dla modelki, brawa dla fotografa, brawa dla dwóch psich asystentów, którzy rozrabiali i w kadrze i poza nim. Wybaczcie.

sukienka Zaful 20$

buty bonprix 100 zł

pasek sh 0,50 zł

torebka Rosegal 7,42$

okulary factory outlet 314 zł

kolczyki nn

bransoletka prezent

6 komentarzy

 • Reply Nippi 31 sierpnia 2017 at 14:30

  Jaka cudowna jest ta sukienka, piękny motyw ! Rewelacja

 • Reply Ewelina 31 sierpnia 2017 at 20:32

  🙂

 • Reply LIFESTYLERKA - Zdrowa & Aktywna Kobieta Sukcesu 2 września 2017 at 20:07

  Uwielbiam jeździć na wieś i mieć bliski kontakt z naturą. Nie dziwię się, że Twoje sesje wzbudzają sensację :). Bardzo podoba mi się ta sukienka. Takie żywe kolory!

 • Reply Dorota z kobietytomy.pl 3 września 2017 at 21:51

  E tam pasek, e tam miejsce w talii, jest dobrze, naprawdę 🙂 Piękne zdjęcia 🙂

 • Reply Sabrina 4 września 2017 at 13:18

  Bardzo ładna stylizacja 🙂

 • Reply Marta 11 września 2017 at 21:47

  1 fotka najlepsza, lubię ten efekt rozmytego tła.

 • Leave a Reply