Eventy

BLOGOWIGILIA 2017 – networking ponad wszystko

18 grudnia 2017

Blogowigilia – coroczne, okołoświąteczne spotkanie polskich blogerów odbywające się w różnych fajnych miejscach w Warszawie. Jedzonko, odrobina warsztatów, atrakcje, koncerty i przede wszystkim networking. Blogowigilia 2017 była drugą w mojej karierze. Edycję 2015 trochę zjechałam. Czy tym razem było lepiej? A może gorzej? Zapraszam na krótką relację.

Dom Braci Jabłkowskich w samym centrum miasta. Start o 17 – wcześnie, powiedziałabym. No ale dobra, stroimy się i lecimy. Idealnie spóźnione (kwadrans dla królowych). Spodziewamy się mega kolejki – tak jak to było 2 lata temu. Pół godziny na wietrze i mrozie. A tu niespodziewajka! Kolejki nie ma i od razu możemy ruszać i zwiedzać znajomą, acz inaczej zaaranżowaną przestrzeń. Trochę pustawo, ludzie dopiero się schodzą, szukamy znajomych twarzy, obczajamy dania przygotowane przez innych uczestników. A wśród nich wegańskie, bezglutenowe i inne fit – a myślałam, że stereotypy jednak biorą się z mylnych wyobrażeń. Zajmujemy jedne z niewielu miejsc siedzących i czekamy na resztę ekipy. Atrakcje nas jakoś nie przyciągnęły, występy mają zacząć się za kilka godzin – wczesny wieczór spędzamy więc sącząc drinki i gadając z dawno- lub nigdy- niewidzianymi znajomymi z internetu. Gdyby nie one ten wieczór okazałby się klapą. Na szczęście muzyka tym razem nie dała rady zagłuszyć rozmów i śmiechów.

Nie doczekawszy pierwszych występów postanowiłyśmy już w okrojonym składzie ruszyć na podbój warszawskich piwnic. W jednej z nich poznałyśmy parę podróżników z Nowej Zelandii i ich znajomych ze Szkocji. Nie muszę chyba dodawać, że cała ekipa była już mocno wstawiona, przez co reszta naszego wieczoru minęła w napadach niekontrolowanych wybuchów śmiechu.

A Blogowigilia 2017? No chyba jakoś się potoczyła dalej. Ale jestem ogromnie wdzięczna organizatorom! Za co? Ano za ogarnięcie wydarzenia, które ma już swoją markę, które ściąga w jedno miejsce masę ludzi o podobnych zainteresowaniach, wśród których możemy znaleźć przyjaciół na całe życie!

To dzięki Wam dziewczyny ten wieczór był taki udany! Dziękuję za towarzystwo, inspiracje, masę uśmiechu i pozytywnej atmosfery!

Paulina – http://modaitakietam.blogspot.com/

Beata – http://beassimaa.blogspot.com/

Ola –  http://joscloset.blogspot.com/

Sonia – http://myblackandwhitefashion.blogspot.com/

i oczywiście Patrycja <3 – http://www.patrycjastory.pl/

8 komentarzy

 • Reply BlackAndWhiteFashion 18 grudnia 2017 at 13:03

  Cudowna relacja, kochana! Osobiście biję się z myślami, czy opisać to wydarzenie, czy jednak nie. Podobnie jak Ty byłam na Blogowigilii dwa lata wcześniej i tą tegoroczna bardzo się rozczarowałam. Chodzi o organizację oczywiście, bo towarzystwo było super !!! I to własnie towarzystwo robi imprezę, więc podpisuję się pod Twoimi słowami „obieama ręcami ”
  Pozdrawiam !!!

 • Reply Daria 18 grudnia 2017 at 18:19

  zazdroszczę Wam dziewczyny 🙂 :

  _____________
  ♥ Blog dla kobiet daria-porcelain.pl ♥

 • Reply Corba Style 20 grudnia 2017 at 12:30

  Takie wydarzenia są najfajniejsze właśnie jeśli chodzi o poznawanie innych blogerów. Bo „atrakcje” często rozczarowują.

 • Reply Leyraa 21 grudnia 2017 at 23:05

  Zazdroszczę możliwości brania udziału w tym evencie 🙂 Może wspólna obserwacja?:)

 • Reply Asia 22 grudnia 2017 at 17:31

  Cudownie było Cię poznać! Nie mogę się doczekać na kolejne wyjście (wciąż pamiętam o tej bałkańskiej restauracji : >)
  Całuję! Asia :*

 • Reply Królowa Karo 25 grudnia 2017 at 19:10

  Co roku sobie obiecuję, że będę i jakoś zawsze coś staje na drodze… Wesołych Świąt Kasiu! 🙂

 • Reply Dorota z kobietytomy.pl 28 grudnia 2017 at 12:21

  Widzę, że impreza się udała 🙂 Zdjęcia i uśmiechy na nich mówią same za siebie 🙂

 • Reply Kasia 29 grudnia 2017 at 00:27

  Dla mnie jak na pierwszy raz całkiem przyjemnie. Byłam ciekawa wszystkiego, ale jak się nikogo nie zna to klapa. Trzeba w kolejnych edycjach podziałać bardziej integracyjnie-wskazówka dla organizatorów;]

 • Leave a Reply