Stylizacje

BUKA Z MUMINKÓW CZY CZŁONKINI CHÓRU GOSPEL?

13 kwietnia 2017

Mam w szafie takie rzeczy, których historia zakupu jest ciekawa sama w sobie. Tak właśnie jest z poniższą sukienką. Podczas mojego ostatniego wypadu do ulubionych lumpeksów mama namówiła mnie na zakup kiecki. „Będzie idealna dla Twojej figury!” – tak od niej usłyszałam. No fajnie, że nawet własna rodzicielka uważa, że namioty będą dla mnie najlepsze. Długa, wielka, bordowa i co najgorsze dla lumpeksoholików: ciężka. Jednak ciuch za ponad 20 zł kupiony w lumpie to już lekka przesada, dlatego długo się wahałam. Mama za to dziarsko powędrowała do kasy i pani kasjerka wzięła ją za kapę na łóżko lub inne prześcieradło i policzyła jak za przedmioty do gospodarstwa domowego czyli ponad 2 razy mniej. I tak oto w moim domu wylądowała ona.

Sukienka a’la Buka z Muminków lub strój do gospelowego śpiewania w chórze. Bliżej mi do Buki zdecydowanie. Przeogromny wór bez żadnego kształtu. Czuję się w niej absolutnie fenomenalnie. Nie muszę martwić się o fałdki i wałeczki, o wylatujący z dekoltu biust czy falbany z tłuszczyku na ramionach. No hit! Poprosimy o więcej takich kiec w second-handach. I prosimy aby nie brudziły się tak szybko od wegańskiego fast-foodu, ale plam nie widać w czeluściach materiału – także kolejny plus!

I od razu mi się zachciało ładniejszych zdjęć. Oprócz tego opuszczonego parkingu przejeżdżam 2 razy w tygodniu i jakoś nigdy nie wpadłam na pomysł, że to taki świetny plener na foty! Muszę go wykorzystywać częściej.

Sukience niewiele trzeba dodatków. Tym razem postawiłam na botki na obcasie z azteckim wzorem – chociaż zwykle wybieram do niej płaskie motocyklówki. Wielki wisior, którego zwykle nie miałam do czego nosić również został odkurzony. Do tego nowa torebka z frędzlami ze sklepu Rosewholesale. I już. Jak na mnie bardzo minimalistycznie.

torebka rosewholesale $12,30

sukienka sh 10 zł

naszyjnik top shop 15 zł

buty kiri 35 zł

6 komentarzy

 • Reply Moda i takie tam 13 kwietnia 2017 at 21:42

  Kasiu ta kieca jest fenomenalna ani Buki ani gospel nie widzę 🙂 Fajna oversize, kolor idealny, wyglądasz świetnie!

 • Reply Królowa Karo 15 kwietnia 2017 at 18:11

  Jest rewelacyjna! Jednak warto czasem słuchać mamy! I ten kolor 🙂 Cudo!

 • Reply Zofia 19 kwietnia 2017 at 14:45

  Co ty gadasz, fajny namiocik! Masz świetną, majestatyczną budowę i sukienka bardzo dobrze do ciebie pasuje.

 • Reply Patrycja Story 23 kwietnia 2017 at 12:05

  haha ostatnie zdjęcie wymiata!

 • Reply Anna Maria 23 kwietnia 2017 at 14:38

  Kobieto! Zabłądziłam w internetach i jestem tutaj, ale już Cię lubię, tak trzymaj 🙂

  • Reply Marionetka Mody 24 kwietnia 2017 at 11:39

   Dzięki! I zapraszam częściej 😉

  Leave a Reply