Recenzje Wpis

SPLAT BLACKWOOD – PASTA CZARNA PASTA WYBIELAJĄCA – RECENZJA

10 czerwca 2013
Wracam do Was z kolejną, zrecenzowaną pastą wybielającą, którą otrzymałam do testów od sklepu DomowyStomatolog. Tym razem będzie to przerażająca, rosyjska pasta Splat Blackwood. Dlaczego przerażająca? Bo jest czarna! W mojej głowie od razu powstały obawy, no bo jak coś czarnego może działać tak, aby coś innego stało się białe? No ale dobra, spróbuję i wiecie co? Nie żałuję! Przez bite 3 tygodnie szorowałam swoje przebarwione zębiska tą czarną mazią – która o dziwo smakuje jak zwykła, miętowa pasta – i po 3 tygodniach efekt jest wow. Powiem szczerze że drobne wybielenie widać od razu po wyszczotkowaniu zębów! Aby tego było mało pasta nie spowodowała u mnie podrażnień i nadwrażliwości, do których mam skłonność.

Efekt po 3 tygodniach (dla porównania na ustach ta sama szminka, zero przeróbek i zbliżone światło):

przed
po
Na koniec pozostaje kwestia ceny. Tubka 75 ml kosztuje w sklepie DomowyStomatolog 30 zł, czyli jest dobrze! Nawet bardzo dobrze.
Jedyną wadą jaką dostrzegłam jest dostępność tego produktu. W sklepach stacjonarnych jej nigdzie nie widziałam, można ją jedynie nabyć w kilku sklepach internetowych.