Stylizacje Wishlisty

Jesień w kolorze

28 listopada 2016

W jesiennej wishliście zapowiadałam, że chcę trochę pokolorować naszą polską jesień i zimę. Ostatnie stylizacje były jednak nieco oszczędne w kolorach, chociaż niewątpliwie ubarwiały ulice swoją nietypowością. Dzisiaj za to mam dla Was stylizację z barwami w soczystej postaci.

SONY DSC

Punktem wyjścia do stworzenia tego zestawu był grubo-tkany płaszcz z frędzlami ze sklepu Rosewholesale. Lekko melanżowy, zielony, ciepły, trochę przypominający dywan. Mogłabym do niego założyć ciemne jeansy i czarny sweter i wyglądałby świetnie, jednak potrzebuję teraz energetycznej dawki odcieni. Postawiłam więc na jasne jeansy z kolorowymi haftami i słoneczny sweter.

SONY DSC

W kwestii dodatków również postanowiłam zaszaleć i wybrać takie, które kompletnie z końcem listopada się nie kojarzą. Kolczyki w neonowym różu, pomarańczowa szminka i białe trampki. No dobra, przyznaję, że to ostatnie nie były najlepszym pomysłem. Nawet nie ze względu na to, że było mi zimno, bo nie było. Problemem jest wszechobecne błoto, które nawet w mieście daje się we znaki – nie chcecie wiedzieć jak teraz wyglądają moje buty.

SONY DSC

Całość tonuje jedynie bordowa torebka, chociaż mam wrażenie, że i ona kolorystycznie jest odważnym posunięciem w mieście pełnym ludzi ubranych od stóp do głów jedynie w czernie, szarości i brązy. Po raz kolejny apeluję! Nośmy kolory również w smutne pory roku. Rozweselmy nasze ulice!

SONY DSC

płaszcz rosewholesale 35$

sweter cubus 40 zł

torebka primark brytyjka.pl ok. 100 zł

buty merg.pl ok. 50 zł

spodnie desigual sh 5 zł

kolczyki h&m 1 zł