Stylizacje Wpis

Brzoskwiniowo

27 grudnia 2016

SONY DSC

Wracam do rzeczywistości i stałego dostępu do Internetu. Czasem miło tak oderwać się od wiadomości. Odłożyć na bok telefony i komputery. Odciąć się kompletnie od otoczenia. Przez prawie 3 tygodnie kompletnie nie wiedziałam co się dzieje na świecie i w Polsce. I wiecie co? Dobrze mi tak było!

SONY DSC  Mam dla Was jeszcze kilka zestawów z Martyniki. Także trochę utrzymają się u mnie na blogu wysokie temperatury, morze i słońce. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. A i ja nie chcę jeszcze pogodzić się z zimowo-jesienną aurą.

SONY DSC

W końcu nadarzyła się okazja, aby obfocić ten zestaw. A czekał on na zdjęcia jakieś 2,5 roku. Zawsze mam w głowie kilka stylizacji na różne okazje i różne pory roku. Pojawiają się one najczęściej gdy przynoszę do domu nowy ciuch i już wizualizują mi się możliwości jego połączenia  z tym, co mam w szafie. Oczywiście rzeczywistość często weryfikuje te obrazy, bo często okazuje się, że albo wymarzone przeze mnie elementy garderoby nie współgrają ze sobą tak, jakbym tego chciała, albo też nie współgrają one ze mną i moją figurą.

SONY DSC

Bywa również, że dany zestaw noszę dosyć często, a jednak nigdy nie ma okazji, żeby zrobić mu zdjęcia. A to deszcz, a to ciemnica, a to zapomnę aparatu, a to jednak fotograf odwoła sesję, a to zwykłe „nie chce mi się jednak dziś”, mimo że cały dzień dźwigam aparat w torbie. Tak też było z tym zestawem. Jest jakiś pechowy, mimo że to jeden z moich flagowych zestawów na wolne, wakacyjne dni. Nie mogłam więc go nie spakować na karaibski wypad.
Tym razem zrobić zdjęcia się udało. Oczywiście przez te kilka sezonów uległ on drobnym modyfikacjom. Doszedł na przykład kontrastujący zegarek ze sklepu DressLily. Ale bazy zostały.

SONY DSC

zegarek DressLily

okulary factory outlet

naszyjnik wygrany w konkursie

torba vintage

buty onemarket

pasek tallyweijl 3 zł

szorty house factory outlet 15 zł

bluzka new look sh 5 zł