Stylizacje Wpis

Jak nie ja

8 grudnia 2016

Są takie rzeczy, które kompletnie nie pasują do mnie, do mojej szafy i do mojego stylu, a jednak dziwnym trafem trafiają w moje serce i przez to lądują w moim domu. Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że będę nosić baseballówkę. Ostatni raz ten typ nakrycia głowy miałam na sobie kilkanaście lat temu. Ba! Nawet pół roku temu jakby mi ktoś powiedział, że z radością będę nosić model skórkowy, popukałabym się w głowę. A jednak kobieta zmienną jest i czasem ma ochotę na coś zupełnie innego. Co więcej – w drodze do mnie jest kolejna czapka z daszkiem – tym razem beżowa, zimowa z pomponem! Oszalałam.

SONY DSC

Pamiętacie moją kwiecistą sukienkę midi sprzed kilku postów? W kampanii H&M występowała ona w towarzystwie właśnie czarnej, skórkowej czapki z daszkiem. Zauroczyło mnie to eklektyczne połączenie! A eklektyzm zimą i jesienią jest mi szczególnie bliski. Zaopatrzyłam się więc w podobny model w sklepie Zaful. I teraz jedynie żałuję, że baseballówki nie mają klapek na uszy, żeby i je chociaż troszkę chronić przed zimnem. Ale może tak zacznę nosić tę czapkę w towarzystwie bandamki na uszach? Kto wie.

SONY DSC

Pozostałe elementy zestawu również nie wpisują się idealnie w mój ulubiony, boho styl. Mamy militarną kurtkę, dekatyzowany, dresowy komplet, ciężkie botki i bordową torbę, w której mieści się absolutnie wszystko. Do tego odrobina biżuterii w kolorze starego złota i można ruszyć się z domu, mimo, że aktualna pogoda absolutnie do tego nie zachęca.

SONY DSC

To mój ostatni post przed wyjazdem, ale nie martwcie się – będę starała się być aktywna na instagramie (@marionetkamody) – oczywiście w miarę dostępności do internetu. Zaplanowałam dla Was również post z projektu ślubnego, który pojawi się w niedzielę. Być może dodam także coś bieżącego prosto z wakacji, chociaż nadal nie wiem jak zdjęcia prostych, letnich zestawów odnajdą się w naszej śnieżnej, polskiej rzeczywistości. Prześlę Wam jednak na pewno trochę słońca (miejmy nadzieję, że bez dużej ilości deszczu). Trzymajcie się!

SONY DSC

czapka zaful

kolczyki katherine.pl 1 zł

kurtka new yorker 40 zł

naszyjnik kik 4 zł

torba brytyjka.pl primark

buty venezia outlet 200 zł

spódnica + bluza prezent