Podróże Stylizacje Wpis

Beach look

8 stycznia 2017

SONY DSC

Uwaga, uwaga! Premiera premier. To właśnie dzisiaj Marionetka Mody po raz pierwszy pokazuje się na blogu w stroju kąpielowym! I to w momencie, w którym jest najgrubsza w swojej karierze. To się nazywa odwaga! A odwagę powinni również wykazać czytelnicy jeśli chcą przejść dalej.

SONY DSC

Z założenia nie noszę bikini. Ani jednego nie mam w swojej szafie. Dużo bardziej podobają mi się monokini i stroje jednoczęściowe. Do tego oczywiście ukrywają, co ukryć trzeba. No i oczywiście są milion razy wygodniejsze w wodzie. Jednak przy każdym pobycie na plaży, kiedy to się oglądam różne ciała w bikini, a często jeszcze dalej im do ideału niż mi, przychodzi mi na myśl, aby zaopatrzyć się w kostium dwuczęściowy. Także powołuję Was na świadków kolejnego mojego postanowienia: Przed następnym wyjazdem kupię sobie fatkini.

SONY DSC

Co do pozostałego mojego ekwipunku plażowego muszą się w nim znaleźć oczywiście okulary przeciwsłoneczne, kapelusz, narzutka, której używam gdy moje ciało woła o odrobinę osłony przed słońcem, no i oczywiście kocyk/ręcznik. Już parę miesięcy temu totalnie zauroczyłam się okrągłymi kocami plażowymi we wzory. Nie mogłam więc przed wyjazdem na Martynikę nie zaopatrzyć się w jeden w sklepie Rosewholesale. To jeden z hitów mojego wyjazdu. Jest duży po rozłożeniu, ale lekki i kompaktowy. Zajmuje niewiele miejsca w torbie. Nie nagrzewa się, szybko schnie w przypadku zalania przez wodę (przetestowane, szkoda tylko, że telefony tak szybko nie schną). No i oczywiście wygląda super!

SONY DSC

Równie mocno na zdjęciach stylowych podróżniczek podobały mi się bransoletki na kostkę. Ot taki powrót do niezbyt stylowego początku wieku. Może niezbyt to praktyczne, ale fajnie podkreśla styl boho lub hippie.

W ramach ciekawostki dodam, że to właśnie podczas uwiecznionego wyżej plażowania na szybę w aucie spadł nam słynny już kokos.

To już ostatni post ze stylizacjami z wakacji. Niebawem naskrobię jeszcze ogólne podsumowanie.

kocyk rosewholesale 7,43$

kapelusz prezent

kostium kąpielowy wymiana

narzutka sh 2 zł

bransoletka aliexpress 4 zł

torba vintage

okulary factory outlet 314 zł