Stylizacje

Kamizelka z frędzlami

30 stycznia 2017

Wczoraj wraz z innymi blogerkami spotkałyśmy się w spontanicznie Kuchni Spotkań Ikea na ploteczki, bałaganienie i wcinanie niekoniecznie zdrowych rzeczy. Relację z samego wydarzenia planuję napisać gdy tylko otrzymam foty, a dziś będzie stylizacja profesjonalnej kuchareczki. W tym dniu towarzyszyła mi kamizelka z frędzlami, którą noszę dosyć często, więc nie wiem jak ona jeszcze uchowała się bez zdjęć na bloga.

DSC07397

Trochę się zastanawiam w co się ubrać, żeby jednocześnie było wygodnie w kuchni, ciepło w drodze i w miarę ładnie. Dres raczej nie wchodził w grę. Postawiłam na sprawdzony przeze mnie, bardzo prosty zestaw. Kamizelka w klimacie boho, bawełniana sukienka midi oraz kozaki na niewielkim obcasie.

DSC07376

Coś niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale niestety światło w pomieszczeniu było zbyt ciepłe, a wizja wyjścia w krótkim rękawku na ulicę niezbyt mi się uśmiechała.

DSC07371

No i buty… Widać, że w nich chodzę nie tylko po płaskich jak stół, odśnieżonych i odlodzonych chodnikach. Niestety ze mną życie każdych butów jest ciekawe i intensywne. PS. Czyściłam je przed samym wyjściem z domu.

DSC07430

kamizelka new yorker 30 zł

sukienka only sh 2 zł

top c&a 15 zł

torebka vintage

buty merg.pl

kolczyki parfois 7 zł