Stylizacje

Biel i turkus – idealny mix na lato

5 czerwca 2017

Gdy myślę o najbardziej wakacyjnym, letnim i urlopowym połączeniu kolorów, od razu do głowy przychodzi mi biel i turkus. Nawet nie wiem dlaczego, ale nie założyłabym na siebie zestawu w tych odcieniach poza wyjazdowymi dniami wolnymi. Tym razem stylówkę w klimacie boho/hippie właśnie w tych barwach wybrałam na ostatnie godziny w Poznaniu.

Co nietypowe dla mnie – punktem wyjściowym do stworzenia zestawu była najsubtelniejsza rzecz czyli muszelkowe kolczyki z Rosegal. Nie miałam wyjścia – już dalej usiałam pociągnąć outfit w kierunku wakacyjnym i aż żal, że Poznań nie leży nad morzem, bo tak by się chciało zobaczyć tę stylówkę na nadmorskim bulwarze. Chociaż zobaczcie jak biel i turkus wspaniale komponują się z niebieskością nieba i zielenią drzew!


Przełamanie, a może wręcz podkreślenie wakacyjności zestawu przypadło w udziale moim ukochanym brązom. Dzięki nim nadal oscyluję wkoło klimatów boho/hippie i daleko mi do stylu mayrynarskiego. A teraz wyobraźcie sobie jakbym wyglądała z czerwoną torebką i espadrylami w paseczki – tak się nosiły właśnie dziewczyny marynarzy w Odessie. Wyglądało to równie pięknie, ale jednak to już nie byłabym obecna ja.

Ostatnio na wszystkich zdjęciach pokazuję się w okularach przeciwsłonecznych i to na dodatek w kółko w tych samych. Niestety to jeszcze trochę potrwa, bo moje oczy stały się niesamowicie wrażliwe na światło słoneczne i bez przyciemnianych szkieł to mogę chodzić jedynie jak krecik – na czuja. Tylko ta para okularów spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o jakość, filtry i wykonanie, więc jakoś musimy razem to przetrwać. Co gorsza – właśnie dziś zapomniałam przepakować patrzałek z jednej torby do drugiej, a na dodatek coś mi się stało z soczewkami i musiałam je wyjąć z oczu. Nie wiem czy trafię do domu.

kolczyki Rosegal 1,59$

okulary facotry outlet 314 zł

szal nn

tunika unisono factory outlet 69 zł

szorty h&m 99 zł

torba pamiątka z Mediolanu 120 zł

pierścionek nn

buty bon prix 99 zł