Stylizacje

Złote sneakersy i bomberka z haftami

16 października 2017

Tak, to ja. Wasza Marionetka Mody. Z nową fryzurą, makijażem typu no make up i w sportowym ubraniu. Zapowiadałam, że jesienią mam ochotę na spore zmiany. Mimo, że nie lubię tej pory roku, to chyba właśnie teraz mam najwięcej powera do działania i najwięcej chęci na próbowanie nowego. Postanowiłam odświeżyć, odmłodzić i unowocześnić swój look. Czy to znaczy, że zrezygnuję całkiem z mojego boho i od dziś będę popylać ubrana w dresy, bomberki i złote sneakersy? Absolutnie nie! Ale odmiana i świeże podeście do stylu zawsze mile widziane.

Sportowy styl mimo wszystko, lubię przełamać eleganckim akcentem. Bo taki sport z góry do dołu daleki jest od mojego trybu życia i wygląda dość nudno i banalnie. Jednak połączenie casualowych, wręcz sportowych ubrań z białą koszulą i kopertówką na długim pasku wprowadza już lekki zamęt i przyciąga wzrok.

Bomberka po przejściach

Właśnie za takie łupy uwielbiam lumpeksy! Satynowa, dwustronna bomberka i to jeszcze w hafty. 3 trendy w jednym ciuchu. Dlatego rozpacz czarna mnie ogarnęła gdy wyciągnęłam ją z prali pofarbowaną. I to nie byle jak pofarbowaną. Moja pralka okazała się prawdziwą artystką i różowe ciapy zrobić postanowiła na jasnej satynie. Próbowałam wcisnąć bomberkę do galerii jakiejś, coby miliony zarobić, ale nie chcieli, bo na sztuce maszyn najwyraźniej się nie znają. Sama dzieła sztuki na sobie nosić też nie chciałam, bo ulica by mnie za burżuja wzięła, postanowiłam więc wcisnąć ją jeszcze raz do pralkowej gęby. Zamiast farb dałam odplamiacz i kurtka prawie wróciła do normalności. Ściągacze pozostają jedynymi wspomnieniami artystycznych uniesień.

Złote sneakersy

I na koniec buty. W sklepie Merg.pl chciałam kupić sztyblety na słupku, a kupiłam złote sneakersy. Coś tak odległego od stylu, do którego Was i siebie przyzwyczaiłam, jak tylko się da. I oczywiście dalekiego od planu. Ale tak jakoś do mnie przemówiły. A w zasadzie zaświeciły, a jako sroczka nie mogłam im odmówić. Szczególnie, że wszędzie pełno teraz butów w odcieniach srebra, a to jednak nie mój kolor. Te złote wydały mi się czymś wyjątkowym, co świetnie sprawdzi się w jesienne, suche dni. Mam jeszcze na nie pomysł z wykorzystaniem sukienki. Będą lata 90 jak talala!

buty merg.pl 39.90 zł

spodnie sinsay 100 zł

bomberka sh 15 zł – idealne bomberki na jesień znajdziecie również TUTAJ

koszula dresslily 19,68$

torebka kiabi

kolczyki new yorker 6 zł