Eventy Stylizacje

ZOO Market i boho/vintage look

12 października 2017

Prawie całe życie mieszkam w Warszawie (lub okolicach) – ten fakt jest Wam pewnie dobrze znany. Ale czy wiecie, że jestem Warszawianką prawobrzeżną? Wiecie, Praga, Targówek i te klimaty. Owiane złą sławą, ale bardziej swojskie, mniej zaganiane. Tu mieszkam, tu pracuję, tu spędzam wolny czas. Lewą stronę Wisły odwiedzam kilka razy w miesiącu i zawsze doznaję szoku. Jak tu ludzie się spieszą, jak modnie wyglądają. Ponoć wszystko co ciekawe i inspirujące odbywa się właśnie na lewym brzegu. Dzisiaj jednak pokażę Wam miejsce na Pradze, tuż przy Zoo, które posiada nieziemski klimat. Znacie ZOO Market? Jeśli nie, to dziś poznacie.

Czym jest ZOO Market?

Praski pchli targ pełen starych bibelotów, ubrań w klimacie vintage, swojskiego jedzonka, a czasem również miejsce koncertów i imprez. Panuje tam bardzo fajna, luzacka atmosfera. Miejsce nie jest wychuchane i wypierdziane, a takie po prostu normalne, idealnie wpisujące się w klimat starej Pragi. Co więcej – to nie tylko sezonowy, letni targ. Od tego roku ma być otwarty w każdy weekend! Ja na pewno przed świętami zawitam tam na jarmarku świątecznym. Z kim się spotkam? Kto odważy się na wizytę na Pradze? 😉

Razem z kilkoma innymi blogerkami zostałyśmy zaproszone tam na Warsaw Vintage Market jako wystawcy z wyprzedażą naszych szaf. Okazało się, że handlarą to ja nie jestem i wyprzedaż nie poszła mi wcale, ale co się nasiedziałam na słoneczku, pogadałam z innymi dziewczynami i chłonęłam klimat tego miejsca oraz pożerałam wzrokiem stylizacje i sposób bycia ludzi odwiedzających to miejsce to moje.

Na ten, jeszcze ciepły, jesienny dzień wybrałam stylizację będącą mieszanką mojego kochanego boho z moim kochanym i bardzo stosownym do miejsca vintage. No i zaczęło się ubieranie na cebulkę. Miliony warstw i dodatkowe kilogramy w postaci ciuchów. A ja jeszcze nie przetransportowałam zimowych ubrań ze strychu, bo ciągle się łudzę, że już niedługo, po dwóch latach, w moim mieszkaniu w końcu stanie szafa. Trzymajcie kciuki!

foty by Pati

kapelusz reserved factory outlet 13 zł

kurtka c&a 75 zł

chusta c&a 5 zł

okulary zaful 5,38$

sukienka sh 13 zł

buty merg 100 zł

kolczyki, torba vintage