Stylizacje

Botki w kwiaty, ekstra mini i haftowana torebka

9 stycznia 2018

Wstyd! Powinnam przejść golusieńka ulicami miasta, za te moje wieczne obietnice regularności w blogowaniu. Ale sami wiecie, blog nie jest moją jedyną pracą, do tego pogoda i wieczne ciemności nie sprzyjają sesjom fotograficznym, a do tego ostatnio nasze życie wywróciło się do góry nogami, ale o tym za czas jakiś. Dziś przychodzę z zestawem, do którego obfocenia zbierałam się przez ponad miesiąc. A główną rolę w nim odgrywać miały botki w kwiaty z Zaful.

Ale zacznijmy od największej połaci tej imprezowej stylizacji, czyli sukienki. Marionetka i ultrakrótka mini kiecka. To nie zdarza się często. A jednak to właśnie butelkową miniówę kupiłam szukając prostej sukienki, która stałaby się bazą w mojej szafie. Stwierdziłam, że w duecie z kryjącymi rajtuzami jakoś przecierpię tę długość. O dziwo czuję się w niej komfortowo i zakładam ją przynajmniej raz w tygodniu.

Ale najważniejsze w tej stylizacji są dodatki, a w szczególności buty. Od zawsze podobały mi się kwiatowe, haftowane motywy na obuwiu. Zwykle jednak rozsądek zwyciężał nad uczuciem, kiedy przypominałam sobie ileż to oryginalnych, pięknych i odjechanych par butów leży u mnie w szafie i się kurzy. Bo przecież takie buty pasują mi tylko do jednej sukienki. Ale tym razem postanowiłam zaszaleć. Są wygodne, dobrze wykonane i robią wrażenie! Uzupełnię garderobę o jeszcze kilka baz i będę nosić je częściej – szczególnie wiosną.

Na koniec została folkowa, atłasowa torebka z haftowanymi różami – świąteczny, kompletnie niespodziewany prezent, który okazał się strzałem w 10! Szczególnie, że ostatnio nawet na co dzień zrezygnowałam z dużych toreb, żeby nie dźwigać miliona niepotrzebnych rzeczy.

Zapomniałabym o najważniejszym! Kolczyki! Mój suwenir z Izraela, prezent od męża. Ręcznie robione, przepiękne, projektu Ayala Bar. Jeśli jeszcze nie znacie tej izraelskiej projektantki, a uwielbiacie kolorową, bogatą biżuterię w stylu boho, koniecznie skopiujcie jej nazwisko do wujka Googla. Nie pożałujecie! Chociaż Wasza lista must have może się znacząco powiększyć.

botki w kwiaty Zaful 45,99$

sukienka Stradivarius 59 zł

Inne piękne zielone sukienki kupicie TUTAJ.

torebka prezent

zegarek nn

kolczyki Ayala Bar 390 zł