Stylizacje

Double Oversized – dużo za dużo

26 marca 2018

Żyję! Wierzę, że Wy też i że nie zapomnieliście o mnie tak do końca. Czy znowu powinnam obiecać systematyczność? Wiosna nastała, a wraz z nią dłuższe dni, więc może i okazji i słońca do zdjęć nie zabraknie. Chociaż ostatnio jestem dobrowolnie uziemiona w domu. Dużo zmian w mym życiu – co konkretnie? Dowiecie się już w kolejnym wpisie ze stylizacją. Liczę na to, że pojawi się on wcześniej niż za półtora miesiąca. A może już się domyślacie? Albo znaleźliście wskazówki ukryte na blogu?

Krój oversize – długie, szerokie, luźne, wygodne, zasłaniające. W takich ubraniach czuję się najlepiej. Nie lubię być skrępowana przez ciuchy. Moje uwielbienie do oversizu wiąże się również pewnie z niedoskonałością ciała. Jednak jakbym założyła coś przeciwnego – obcisłego, dopasowanego, krótkiego i skąpego wyglądałabym jak baleron. Zwykle jednak staram się zachowywać złoty środek. Do luźniej góry zakładam mniej luźny dół i odwrotnie. Jednak wiosną zachciało mi się pobawić formą i zdecydowałam się na dwa obszerne ciuchy na raz.

Różowy sweter dostałam, chociaż początkowo go nie chciałam. Ale wiecie co? Teraz przynajmniej raz w tygodniu gości w moich zestawach. świetnie komponuje się z jasnymi jeansami. No i intrygująco komponuje się z drugą nowością w mojej szafie – maxi spódnicą vintage w malarskie maziaje. W tym przypadku lumpeks jak zwykle okazał się najlepszym miejscem do polowań na największe trendy sezonu.

Zdjęcia powstały w błogiej ciszy i spokoju podczas weekendu (w środku tygodnia) w Mrągowie. Tak puste hotele, knajpki i deptaki mi się marzą zawsze. Wracając jednak do zestawu – co Wy sądzicie? Dużo za dużo materiału i jednak przydałoby się coś bliżej ciała? Czy na luzacki, weekendowy spacer w pierwszych, wiosennych promieniach słońca ujdzie?

czapka zaful

sweter bonprix 100 zł – inne świetne swetry tej marki znajdziecie TUTAJ

torebka parfois factory outlet 30 zł

Piękne torebki Parfois znajdziecie również TUTAJ

ogon do torby nn 10 zł

spódnica sh 14 zł

buty venezia 200 zł