Eventy

Kuchnia spotkań IKEA i banda blogerek

14 lutego 2017

Kilka postów temu (o TUTAJ) wspominałam Wam, że pewnej styczniowej niedzieli dosyć spontanicznie spotkałam się z grupą blogerek na wspólne gotowanie w ciekawym miejscu. Obiecałam wtedy, że dodam osobny wpis z tego kameralnego eventu. I tak oto jest. Kuchnia spotkań IKEA zaprasza!

To nie jest post sponsorowany, chociaż może na taki wyglądać.

kuchnia spotkań ikea (5)

Co to jest Kuchnia spotkań IKEA?

Zgodnie z ideą, że najlepsze imprezy zawsze odbywają się w kuchni, a niestety nasze blokowe, warszawskie pomieszczenia nie należą do największych, powstało świetne, integrujące miejsce dla spotkań rodzin, znajomych, współpracowników, czy tak jak w naszym przypadku blogerów. Samo centrum Warszawy, 2 duże przestrzenie. Jedna na 10 osób, druga na 16. Praktycznie w pełni wyposażone kuchnie, jadalnie i salony. Do tego kącik dla dzieci. Wystarczy jedynie przynieść składniki, a po gotowaniu wrzucić gary do zmywarki i przetrzeć blat.

kuchnia spotkań ikea (2)

Aby uzyskać rezerwację na kilkugodzinne spotkanie należy obserwować stronę na Facebooku miejsca i brać udział w prostych konkursach. Korzystanie z kuchni jest darmowe! Idealny adres na długie zimowe wieczory. Ciepło, sympatycznie, pięknie. Jest co robić!

kuchnia spotkań ikea (4)

Ostatnio w kuchni spędzam sporo czasu, także koordynatorka Patrycja mianowała mnie szefową kuchni. Nie wiem czemu to zrobiła, mimo, że w naszym gronie znalazła się również jedna blogerka kulinarna. Ale chyba dziewczyny były zadowolone, a ja tam mogę gotować całe dnie, więc to była sama przyjemność!

kuchnia spotkań ikea (1)

Postanowiłam wybrać przepisy zgodnie z jakimś kluczem. Postawiłam na kuchnię hiszpańską. I tak w naszym menu znalazła się luźna interpretacja paelli z chorizo i kurczakiem oraz churros z sosem czekoladowym. Do tego odrobina białego wina na rozluźnienie atmosfery. Pychota!

kuchnia spotkań ikea (3)  Jeśli nie macie pomysłu na kolejne spotkanie ze znajomymi, macie dość spotykania się po chałupach czy po klubach Kuchnia spotkań IKEA jest doskonałym wyjściem. Możecie nawet zrobić sobie tylko jajecznicę, posiedzieć, pogadać, poplotkować, pograć w planszówki. Po prostu miło spędzić czas w cudnym, kolorowym wnętrzu.

kuchnia spotkań ikea (6)