ciąża Stylizacje

Woodstock on my mind – festival look

13 kwietnia 2018

Sezon festiwalowy w tym roku mnie ominie, czego niestety bardzo żałuję. Luz, swoboda i beztroska według wielu już na stałe powinny zniknąć z mojego słownika. Ale ja nie zamierzam brać sobie tego do serca. Z festiwalów rezygnuję ze względu na komfort (chociaż nad jednym dniem OWF nadal się zastanawiam, bo Florence, bo Taco – tak, mój gust muzyczny jest mocno rozstrzelony), a nie powagę i dojrzałość. Głupie to i naiwne, bo jeszcze nic nie wiem o „prawdziwym życiu”, czy może ma sens?

Ale brak obecności na festiwalach i ciążowy stan przecież nie skreślają możliwości noszenia festiwalowych looków, które uwielbiam! Idealnie korespondują one z klimatem boho. Dzisiaj chciałabym zaprezentować pierwszy zestaw, który idealnie sprawdziłby się podczas modnych festiwali – na te niemodne zakładanie butów na obcasie, kapelusza i przydługich spodni mogłoby się okazać wielką, błotnistą porażką. 

Inspiracją i punktem wyjścia do stworzenia tego zestawu była luźna tunika z niezwykle kobiecymi i dalej szalenie modnymi opuszczonymi ramionami pochodząca za sklepu Yours – prawdziwej kopalni perełek dla kobiet plus size. Więcej o tym sklepie i sekretach jakie kryje pojawi się w niedzielnym poście. Nigdy nie przepadałam za obcisłymi ubraniami, więc nie posądzajcie mnie o chęć ukrycia ciążowego brzuszka pod kolejnym ciuchem oversize. Lubię mieć luz, a teraz to już w ogóle i tyle.

Do bluzki w założeniu i w głowie dobrałam granatowe rurki. Potem zamieniłam je na czarne, sprane jeasny. Ostatecznie otwierając szafę wpadły mi w oko dzwony, które dostałam w spadku. Do tej pory za duże, teraz sprawdzają się idealnie i nawet nie muszę stosować tricku z gumką do włosów owiniętą wokół guzika.  Do tego kapelusz, któremu szukam godnego zastępstwa, bo już się nieco zdefasonował, sandałki z ćwiekami, torebka z frędzlami i biżuteria uzupełniająca zestaw.

PS. Wiało – dlatego na każdym zdjęciu mocno trzymam kapelusz 😀

tunika YOURS 123 zł

jeansy nn

buty h&m 20 zł

torebka parfois factory outlet 30 zł

kolczyki rosegal 2,10$

naszyjnik reserved 10 zł

pierscionek c&a 5 zł

kapelusz h&m 10 zł